Mesaj gönder
products

Leica TS16 0.5 '' Leica Captivate Yazılımı ile İkinci El Toplam İstasyon

Temel bilgi
Menşe yeri: İsviçre
Marka adı: Leica
Sertifika: ISO
Model numarası: TS16
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 3 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Her ay 100 set
Detay Bilgi
Ürün adı: Kullanılan ölçme aracı Marka: Leica
Modeli: TS16
Vurgulamak:

used robotic total station

,

leica total station second hand


Ürün Açıklaması

İkinci El Ölçüm Cihazı Leica TS16 0.5 '' doğruluk R1000 Robotik kullanılan toplam istasyonu

Dünyanın ilk kendi kendine öğrenen toplam istasyonuyla tanışın. Herhangi bir çevresel koşula otomatik olarak uyum sağlayan Leica Viva TS16, sizin ve yalnızca sizin hedefinize kilitlenir. Görevin ne kadar zorlayıcı olduğuna veya alandaki dikkat dağıtıcı miktarına bakılmaksızın, bu toplam istasyon beklentilerinizi aşıyor.

Bu toplam istasyon gördüğünüzü tam olarak gördüğünde, geniş bir uygulama yelpazesini kapsar. Mevcut olan en kapsamlı görüntüleme özelliği ile bilinen Viva TS16'nın kendi kendine öğrenme özelliği sayesinde herhangi bir şantiye için tam koşulları yakalayabilirsiniz.

İlgi çekici yazılım
Viva TS16, karmaşık verileri en gerçekçi ve uygulanabilir 3D modellere dönüştüren devrim niteliğindeki Leica Captivate yazılımıyla birlikte gelir. Kullanımı kolay uygulamalar ve tanıdık dokunma teknolojisi sayesinde, ölçülen ve tasarım verilerinin tüm biçimleri her boyutta görüntülenebilir. GNSS, toplam istasyonlar veya her ikisiyle de çalışsanız da, endüstrileri ve uygulamaları basit bir tokatlamadan biraz daha fazlasını kullanarak büyütün.

Sonsuz olasılıklar
Captivate, sahadaki verileri yakalarken ve modellerken, Leica Infinity , bilgileri ofiste tekrar işler. Düzgün veri aktarımı, projenin yolunda kalmasını sağlar. Captivate ve Infinity, önceki anket verilerine katılmak ve projeleri daha hızlı ve daha verimli şekilde düzenlemek için birlikte çalışır.

Bir tıklamayla müşteri hizmetleri
Aktif Müşteri Hizmetleri aracılığıyla, dünya çapında deneyimli profesyonellerden oluşan bir ağ, sizi herhangi bir sorunla ustaca yönlendirmek için yalnızca bir tık ötenizde:

  • Üstün teknik servis ile gecikmeleri ortadan kaldırın
  • Mükemmel danışmanlık desteği ile işleri daha hızlı tamamlayın
  • Doğrudan sahadan veri göndermek ve almak için çevrimiçi hizmetle birlikte pahalı site ziyaretlerinden kaçının

Özel bir Müşteri Hizmetleri Paketi ile maliyetlerinizi kontrol altına alın, istediğiniz zaman istediğiniz yerde güvende olmanızı sağlar.

ATRplus
Beş nesil optimizasyondan doğan ATRplus, bilinen ve güvenilir otomasyon performansını bir üst seviyeye taşıyor. Bu üstün teknoloji, toplam istasyonun hedefiniz üzerinde kilitli kalma yeteneğini en üst düzeye çıkarır ve alandaki diğer dikkat dağıtıcıları göz ardı eder. Viva TS16 çevreyi öğrenir, zorlu dinamik uygulamalarda bile doğru konumlar sunar ve görüş açısının kesilmesi durumunda en hızlı yeniden kilitlemeyi sunar.

İletişim bilgileri
Cindy Tang

Telefon numarası : 0086 18301928717

Naber : +8618301928717