Mesaj gönder
aboutus
Üretim hattı

Changzhou GeoMATO Foto-Elektronik Technology Co, Ltd Ocak 2002'de kurulmuş olup, araştırma, tasarım ve Toplam İstasyon, Telemetre, Teodolit, Dijital Otomatik Seviye, Lazer Sensör (aralık, açı ölçmek) imalatında uzmanlaşmış bir şirkettir. ve yükseklik).

Şu anda, GeoMATO'nun ürünleri arasında: MTS1200series Toplam İstasyonu, MTS800 serisi Toplam İstasyonu, MTS600 serisi Toplam İstasyonu, MTS300 serisi Toplam İstasyonu, MET200 serisi Elektronik Teodolit, DS200 Serisi Dijital Seviyesi, DS100 serisi Dijital Seviyesi, DM200 serisi Mesafe Lazer Sensörü, AM200 serisi Açı sensörü.

GeoMATO Total Station, Çince, Japonca, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Ukraynaca, Portekizce, İspanyolca, Çekçe, Türkçe vb. Olmak üzere 10'dan fazla dilde mevcuttur. Ayrıca, GeoMATO artık kuyunun üretim üssü olarak atanmıştır. Alman enstrüman şirketleri.

GeoMATO, uzun zamandır foto-elektrik ürünlerinin araştırılması ve geliştirilmesinde görev alan bir grup teknisyene sahiptir. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre yerli ve yabancı şirketler için ürünler özelleştirebilirsiniz.

GeoMATO şirketi, enstrüman teknolojisinin ilerlemesini ve gelişmesini desteklemek için yerli ve yabancı şirketlerle iletişim kurmaya isteklidir.

OEM / ODM

Firmamız müşterinin ihtiyacına göre görünümünü kişiselleştirebilir ve bazı ek özellikler ekleyebilir. Şirket, birçok marka için OEM hizmetleri sağlamıştır. Bunlar arasında en ünlü Leica markası olan AGATEC vardır.

İletişim bilgileri