Mesaj gönder
products

Leica TS15 Kullanılan Ölçüm Cihazı R1000 Reflektörsüz Toplam İstasyonu

Temel bilgi
Menşe yeri: İsviçre
Marka adı: Leica
Sertifika: CE
Model numarası: TS15
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 5 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Her ay 100 set
Detay Bilgi
Koşul: Kullanılan brand name: Leica
Modeli: TS15
Vurgulamak:

used trimble total station

,

leica total station second hand


Ürün Açıklaması

İkinci El Ölçüm Cihazı Leica TS15 1 '' doğruluk R1000 reflektörsüz toplam istasyonu

Leica Viva TS15 Toplam İstasyonu

Gelişmiş görüntüleme işlevselliği ve Leica SmartWorx Viva onboard yazılımı, bunu filodaki en hızlı görüntüleme Total Station yapmak için birleştirir. Leica Viva TS15, site koşullarının fotoğraf dokümantasyonunu ve görüntü yardımlı anketi mümkün kılan benzersiz yakalama-kroki-link işlevine sahip gelişmiş bir görüntü sensörü ekler.

Toplam istasyonun işlevselliğinin temelleri; motor sürücüleri (M), Otomatik Hedef Tanıma (ATR), bir tünel lazeri (G), PowerSearch (P) ve Görüntüleme (I) içerecek şekilde inşa edilebilir. Bunların yanı sıra 30m, 400m ve 1000m reflektörsüz çeşitlilik seçenekleri.

Son derece sofistike enstrümanı tartışmalı bir anketörün en önemli ekipmanıdır. Konut veya ticari araştırmalarda en zorlu işleri tamamlamak için robotik toplam istasyonlarda en sonuncusu kullanmak önemlidir. Bu aynı zamanda anket pazarındaki rakiplerin önüne geçmek için bir avantaj sağlar.

Leica TS15, şu anda pazardaki en gelişmiş ve kullanıcı dostu toplam istasyon olup mühendislik, kadastro, konut ve ticari araştırma alanlarını kapsamaktadır. Leica TS15 robotik toplam istasyonlarını yerleşik Leica SmartWorx Viva yazılımıyla kullanan Land Surveyors Perth ekibi, basit ve kullanımı kolay bir yazılım içeren piyasadaki en hassas cihazları kullanıyor.

Sörveyörler için standart bir çalışma prosedürü, şantiyeye gitmeden önce bilgisayarda hesaplamaları tamamlamak olacaktır. Şantiyede bulunduktan sonra, planlama planları ve hesaplamalar elle tutulan robot kontrol ünitesine USB kablosu veya başparmak sürücü bağlantısı üzerinden kolayca aktarılabilir. Kolayca gezinilen menüler daha sonra anketörün verileri görüntülemesine ve ankete hazırlanmasına veya hızlı bir şekilde hazırlanmasına izin verir. Tamamlanan anket verilerinin dışa aktarımı, verilerin içe aktarılmasıyla aynı basit şekilde ele alınır ve anket hesaplamalarını bitirmeden önce çok zaman etkili bir yönteme eklenir.

Leica TS15 Total Station'ın robotik yetenekleri anketi tamamlarken bireysel anketör için tam kontrol sağlar. Muhtemelen güvenilmez bir zincirleme erkeğe sahip olma günleri, TS15'in robot yeteneği nedeniyle ortadan kalktı. Sörveyör, toplam istasyona bağlı radyo olan bir kontrol cihazı ahizesi taşır. Kontrolör, toplam istasyon menülerine tam erişim sağlar ve sonuçta tüm anketleri ve işlerin belirlenmesini hızlandırır.

Leica Total Station serisinin tümü, Leica'ya özgü bir özellik olan Güçlü Arama özelliğine sahiptir. Bu Güçlü Arama özelliği, anketörün robotik çalışırken toplam istasyonu kolayca kullandığı prizmaya kolayca kilitlemesini sağlar. Dikey bir lazer fanı gönderirken toplam istasyon döner. Bu lazer fanı kullanımdaki prizmayı tespit ettiğinde, toplam istasyon dönmeyi durdurur ve prizmanın hassas şekilde kilitlenmesini sağlar, böylece çalışma az bir gecikmeyle devam edebilir.

Arazi Araştırmacıları Perth sürekli olarak en yeni Leica ekipmanlarına yatırım yapar, böylece müşteri için ne kadar büyük veya küçük olursa olsun tüm işler ve maliyet etkin bir şekilde yapılır.

İletişim bilgileri
Cindy Tang

Telefon numarası : 0086 18301928717

Naber : +8618301928717