Mesaj gönder
products

0.8kg Metal Total Station Aksesuarları Yansıtıcı Prizma

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: No brand
Sertifika: CE
Model numarası: mini
Min sipariş miktarı: 1 BİLGİSAYAR
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart Epxort Paketleme Yolları ile
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Batı Birliği
Yetenek temini: yılda 1000 adet
Detay Bilgi
Tip: mini Malzeme: Metal
Renk: kırmızı Sarı Ağırlık: 0.8KG
Yüzey kalitesi: 60/40 kullanım: Bağlantı kablosu
Garanti: 1 yıl Çalışma sıcaklığı: -20℃~+50℃
Vurgulamak:

Metal Toplam İstasyon Prizması

,

Toplam İstasyon Yansıtıcı Prizma

,

0.8kg Ölçme Prizması


Ürün Açıklaması

Ürün açıklaması:

Yansıtıcı prizmanın rolü Yansıtıcı prizmayı (veya yansıtıcı levhayı) mesafe için yansıtıcı bir nesne olarak kullanırken, yansıtıcı prizma, toplam istasyon tarafından gönderilen ışık sinyalini alır ve geri yansıtır.Toplam istasyon optik bir sinyal gönderir, yansıtıcı prizmadan yansıyan optik sinyali alır, ışık geçiş süresini dolaylı olarak elde etmek için optik sinyalin faz kaymasını vb. hesaplar ve son olarak toplam istasyondan olan mesafeyi ölçer. yansıtan prizmaya

 

Paketleme ve Nakliye

Professional  Foif RTS102R10 surveying instrument

hizmetlerimiz

1. Garanti: Anket ekipmanı için 12 ay garanti verilmektedir.Anket aksesuarı için sunulan 6 ay garanti.Garanti, ürünü aldığınız günden itibaren yürürlüğe girer.
2. Garanti kapsamında onarım: Onarım için yeni parçalar tedarik etmekten sorumluyuz.Gidiş dönüş navlun tarafımızca tahsil edilecektir.Gerekirse ürünün tamir için servis merkezimize geri gönderilmesi istenecektir, gidiş-dönüş navlun tarafımızdan tahsil edilir.Mühendisimiz özel durum için ofisinizde tamir edecektir.
3. Garanti dışı onarım: İlgili parçaları ticari maliyetle sunacağız.Navlun tarafımızca paylaşılacaktır
4. Eğitim ve kalibrasyon: Mühendisimiz, sahada GNSS ve Total Station için eğitim ve kalibrasyon için kalifiyedir.Müşterinin gereksinimi varken bu hizmeti toplu siparişe sunuyoruz.
5. Teknik destek 24/365 sunulmaktadır.

Şirket Bilgisi

Şanghay Galxy Uluslararası Ticaret şirketi, Ltd. geliştirme, araştırma ve üretme ile birleşiyor.Şirketimiz Pudong Geliştirme Bölgesi'nde bulunmaktadır ve iki yan şirketi vardır: Shanghai Galaxy International Trade Co., Ltd. ve Mato Opto-electrical High-tech Company.Firmamız Changzhou'da araştırma merkezi ve fabrikaya sahiptir.

Başlıca ürünlerimiz şunlardır: total station, elektronik teodolit, otomatik seviye, lazer seviye, rotasyon lazer, GPS, mesafe lazer sensörü ve tripod, prizma, direk, personel ve total station için USB kablosu gibi aksesuarlar.Şirketimiz, Boif, TJOP, Stanley ve Cst-Berger gibi birçok yurtiçi ve yurtdışı fabrika için yazılım tasarlamaktadır.Teknik araştırmalarda güçlü bir kapasiteye sahibiz ve tasarladığımız ürünler ileri teknoloji ve istikrarlı performansa sahiptir.Geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz prizma olmayan total station ve mutlak kodlama ölçü aleti ölçü aleti pazarında oldukça rekabetçi noktalara sahiptir.

Dünyanın her yerinden daha fazla iş ortağıyla işbirliği yapabileceğimizi umuyoruz.Ayrıca Çin'de daha iyi üreticiler bulmak isteyen firmalar veya bayiler için OEM hizmeti de verebilmekteyiz.

Hedefimiz dünyanın en iyi ölçme aletlerini üretmektir.

Hedefimiz pazarı globalleştirmek, kaliteyi uluslararasılaştırmak ve karı maksimize etmek!

Professional  Foif RTS102R10 surveying instrument

SSS

Whatsapp numaram ve Wechat numaram: +86 173 2126 1251.

Bu modelle ilgileniyorsanız.

Lütfen çekinmeyin ve benimle iletişime geçin

 

İletişim bilgileri
Eva Hu

Telefon numarası : +8617321261251

Naber : +8618301928717