products

Hi-Target H32 V30 V50 F61 F66 IRTK GNSS RTK GPS Için Lityum BL5000 Pil

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hi-Target
Sertifika: CE
Model numarası: BL5000
Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart İhracat Paketleme Yolları ile
Teslim süresi: 5-8 iş günü Belirli bir zaman danışmanız gerekir
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs Başına Yılı
Detay Bilgi
renk: gri Garanti: Bir yıl
tip: GPS pilleri özellik: Uzun ömür
Standart: CE Sertifikası Anahtar kelimeler: GPS Cihazı pili
Vurgulamak:

gps rtk sistemi

,

karbon fiber gps direği


Ürün Açıklaması

Detay özellikleri:

 

Hi-target H32, V30, V50, F61, F66 iRTK GNSS RTK GPS için lityum pil

 

model BL-5000 pil
Kimyasal Li-ion pil
Gerilim Nominal 7.4V 5000mAh
Boyut 75 * 41 * 41 mm
Garanti 1 yıl
Şart Yeni% 100 Marka
Şarj edilebilir Evet
   
paket Plastik torbalar, kartonlar

Hi-target H32, V30, V50, F61, F66 iRTK GNSS RTK GPS için lityum pil

 

Hi-Target H32 V30 V50 F61 F66 IRTK GNSS RTK GPS Için Lityum BL5000 Pil 0

We can use the different international express company, usually, our first choice is DHL. Farklı uluslararası ekspres şirketi kullanabiliriz, genellikle ilk tercihimiz DHL'dir. if you have specified requirement , please inform us before the order. gereksinimi belirttiyseniz, sipariş önce lütfen bize bildirin.

 

Hi-Target H32 V30 V50 F61 F66 IRTK GNSS RTK GPS Için Lityum BL5000 Pil 1

 

hizmetlerimiz

Sorgunuz 24 saat içinde cevaplandırılacaktır, e-postanızı bekliyoruz ve istediğiniz zaman arayın.

our products are original and 100% new. ürünlerimiz orijinal ve% 100% yeni. and they will be carefully checked before we ship them out. ve onları göndermeden önce dikkatlice kontrol edilecekler.

biz bir yıl kalite garanti sağlamak, bizden ürünleri satın beri bir yıl içinde, bizim teknoloji desteği alacak.

 

Şirket Bilgisi

Hi-Target H32 V30 V50 F61 F66 IRTK GNSS RTK GPS Için Lityum BL5000 Pil 2

Shanghai Galxy International Trade company, Ltd. combining with developing, researching and producing. Shanghai Galxy Uluslararası Ticaret şirketi, Ltd geliştirme, araştırma ve üretim ile birleştirerek. Our company is located in Pudong Developing Zone, and has two subsidiary companies: Shanghai Galaxy International Trade Co., Ltd. and Mato Opto-electrical High-tech Company. Firmamız Pudong Geliştirme Bölgesi'nde bulunan ve iki yan şirketi vardır: Shanghai Galaxy International Trade Co, Ltd ve Mato Opto-elektrik Yüksek teknoloji Şirketi. Our company has researching center and factory in Changzhou. Firmamız araştırma merkezi ve Changzhou fabrika vardır.

Our main products are as following: total station, electronic theodolite, automatic level, laser level, rotation laser, GPS, distance laser sensor and accessories, such as tripod, prism, pole, staff and USB cable for total station. Ana ürünler şunlardır: toplam istasyonu, elektronik teodolit, otomatik seviye, lazer seviyesi, rotasyon lazer, GPS, mesafe lazer sensörü ve aksesuarları gibi tripod, prizma, kutup, personel ve toplam istasyonu için USB kablosu. Our company designs software for many domestic and oversea factories, for example, Boif, TJOP, Stanley, and Cst-Berger. Firmamız Boif, TJOP, Stanley ve Cst-Berger gibi birçok yurtiçi ve denizaşırı fabrika için yazılım tasarlar. We have powerful capacity in technical research, and the products we designed have advanced technology and steady performance. Teknik araştırmalarda güçlü kapasiteye sahibiz ve tasarladığımız ürünler ileri teknoloji ve istikrarlı performansa sahip. The non-prism total station and the absolute coding measure instrument we developed and produced have very competitive points in the measure instrument market. Prizma dışı toplam istasyon ve geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz mutlak kodlama ölçüm cihazı, ölçüm cihazı pazarında çok rekabetçi noktalara sahiptir.

We expect that we could cooperate with more business partners from all over the world. Dünyanın her yerinden daha fazla iş ortağı ile işbirliği yapabilmemizi bekliyoruz. In addition, we can do OEM service for companies or dealers that want to find better producers in China. Buna ek olarak, Çin'de daha iyi üreticiler bulmak isteyen şirketler veya satıcılar için OEM hizmeti yapabiliriz.

Hedefimiz, dünyadaki en iyi ölçme aletlerini üretmektir.

Hedefimiz piyasayı küreselleştirmek, kaliteyi uluslararasılaştırmak ve kârı en üst düzeye çıkarmaktır!

 

İletişim bilgileri
Eva Hu

Telefon numarası : +8617321261251

Naber : +8618301928717