Mesaj gönder
products

Kırmızı / Beyaz Kutuplu Mini Prizma ile Toplam İstasyon için Leica Marka MINI Prizma

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Leica
Sertifika: CE
Model numarası: Prizma
Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart Ihracat Ambalaj yolu ile.
Teslim süresi: 5-8 iş günü Belirli bir zaman danışmanız gerekir
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs Başına Yılı
Detay Bilgi
Marka adı: Leica tip: Değişen Prizma
renk: Kırmızı
Vurgulamak:

toplam istasyon bileşenleri

,

toplam istasyon ekranı


Ürün Açıklaması

Total Station için Sarı Prizma Paketli Topcon Marka Prizma

 

Detay özellikleri:

 

Total Station için Leica Marka PrizmaKırmızı / Beyaz kutup Mini prizma

 

 
Ürün İçeriği:
 
Prizma avcısı * 1
· Plastik
Fıstık küpü Prizma * 1
· 5arcsec
· Bakır kaplı
· Metal fincan
Merkezleme Çubuğu
· Metal
· 30cm

 

 

Şirket Bilgisi

Kırmızı / Beyaz Kutuplu Mini Prizma ile Toplam İstasyon için Leica Marka MINI Prizma 0

Shanghai Galxy International Trade company, Ltd. combining with developing, researching and producing. Shanghai Galxy Uluslararası Ticaret şirketi, Ltd geliştirme, araştırma ve üretim ile birleştirerek. Our company is located in Pudong Developing Zone, and has two subsidiary companies: Shanghai Galaxy International Trade Co., Ltd. and Mato Opto-electrical High-tech Company. Firmamız Pudong Geliştirme Bölgesi'nde bulunan ve iki yan şirketi vardır: Shanghai Galaxy International Trade Co, Ltd ve Mato Opto-elektrik Yüksek teknoloji Şirketi. Our company has researching center and factory in Changzhou. Firmamız araştırma merkezi ve Changzhou fabrika vardır.

Our main products are as following: total station, electronic theodolite, automatic level, laser level, rotation laser, GPS, distance laser sensor and accessories, such as tripod, prism, pole, staff and USB cable for total station. Ana ürünler şunlardır: toplam istasyonu, elektronik teodolit, otomatik seviye, lazer seviyesi, rotasyon lazer, GPS, mesafe lazer sensörü ve aksesuarları gibi tripod, prizma, kutup, personel ve toplam istasyonu için USB kablosu. Our company designs software for many domestic and oversea factories, for example, Boif, TJOP, Stanley, and Cst-Berger. Firmamız Boif, TJOP, Stanley ve Cst-Berger gibi birçok yurtiçi ve denizaşırı fabrika için yazılım tasarlar. We have powerful capacity in technical research, and the products we designed have advanced technology and steady performance. Teknik araştırmalarda güçlü kapasiteye sahibiz ve tasarladığımız ürünler ileri teknoloji ve istikrarlı performansa sahip. The non-prism total station and the absolute coding measure instrument we developed and produced have very competitive points in the measure instrument market. Prizma dışı toplam istasyon ve geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz mutlak kodlama ölçüm cihazı, ölçüm cihazı pazarında çok rekabetçi noktalara sahiptir.

We expect that we could cooperate with more business partners from all over the world. Dünyanın her yerinden daha fazla iş ortağı ile işbirliği yapabilmemizi bekliyoruz. In addition, we can do OEM service for companies or dealers that want to find better producers in China. Buna ek olarak, Çin'de daha iyi üreticiler bulmak isteyen şirketler veya satıcılar için OEM hizmeti yapabiliriz.

Hedefimiz, dünyadaki en iyi ölçme aletlerini üretmektir.

Hedefimiz piyasayı küreselleştirmek, kaliteyi uluslararasılaştırmak ve kârı en üst düzeye çıkarmaktır!
 

 

İletişim bilgileri
Cindy Tang

Telefon numarası : 0086 18301928717

Naber : +8618301928717