products

entegre X1 Base Navigasyon Bluetooth Trimble Gnss Alıcısı

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: CHC
Sertifika: CE
Model numarası: X1
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: kutu
Teslim süresi: 3 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union
Yetenek temini: Ayda 1000 set
Detay Bilgi
Ürün adı: GNSS Alıcısı Marka adı: CHC
Garanti: 1 yıl
Vurgulamak:

Navigation trimble gnss receiver

,

X1 Base trimble gnss receiver

,

Navigation bluetooth gnss receiver


Ürün Açıklaması

CHC Navigasyon, X6 GNSS ve X1 Base GNSS alıcılarını tanıttı

HEMEN YAYIN İÇİN

 

CHC Navigasyonu tanıttı i73 GNSS ve iBase GNSS alıcıları

 

Elinize uyan IMU-RTK GNSS teknolojisinin gücü ve tamamen entegre bir GNSS baz istasyonu, GNSS ölçme uygulamalarına yeni bir ölçek katar.

 

Şangay, Çin - 9 Eylül 2020 - CHC Navigasyon (CHCNAV) bugün, entegre bir atalet modülüne sahip çok yönlü cep boyutunda bir IMU-RTK GNSS gezici i73 GNSS ve sağlam bir temel GNSS alıcısı olan iBase GNSS'nin hemen kullanıma sunulduğunu duyurdu.İ73 GNSS ve iBase GNSS'nin kombinasyonu, herhangi bir ölçme, haritalama veya inşaat uygulamasında noktaları ölçmek ve belirlemek için en verimli ve uygun fiyatlı çözümü sunar.

 

"Haritacılar ve inşaat uzmanları çoğu durumda ağır ve hantal GNSS alıcılarını taşımak zorunda kalıyorlar, bu da gereksiz yorgunluğa ve daha düşük üretkenliğe neden oluyor," dedi CHC Navigasyon Ölçme ve Mühendislik Bölümü ürün müdürü Hans Huang."Bunu hesaba katarak, cep boyutunda i73 GNSS'imizi, en son IMU-RTK teknolojisiyle çalışan en hafif GNSS gezgini ve çok daha fazlasını geliştirdik. İBase GNSS istasyonumuz aynı hepsi bir arada çözüm konseptini izliyor, harici radyo modemlere ve diğer hantal aksesuarlara olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor ".

 

İ73 Cep IMU-RTK GNSS |GNSS'ye yeni bir ölçek

 

Uygun fiyata sınıfının en iyisi teknoloji. İ73 GNSS, olağan kısıtlamaların ötesinde anketlere olanak sağlayan üstün GNSS sinyal takibi sunar.Tam 624 kanallı GNSS teknolojisine sahiptir ve gömülü UHF modemi üzerinden RTK GNSS ağlarının yanı sıra UHF GNSS istasyonuna sorunsuz bir şekilde bağlanır.

 

Otomatik direk eğim telafisi. İ73 GNSS dahili parazitsiz atalet modülü (IMU), 45 dereceye kadar otomatik kutup eğim telafisine izin verir.Ulaşılması zor noktaları ölçerken projeler% 30 daha hızlı ve daha yüksek verimlilik ve güvenlik ile tamamlanır.

 

Daha az ağırdır, daha uzun süre çalışır. İ73, GNSS'yi yeni bir ölçeğe taşıyor.Yalnızca 730 g ve 15 saatlik çalışma süresiyle i73 GNSS, piyasadaki en hafif ve en dayanıklı RTK GNSS alıcılarından biridir.Taşıması ve kullanımı kolay i73 sizi yormaz.

 

İBASE GNSS |GNSS baz istasyonu konseptinin yeniden tanımlanması

 

GNSS iBase, UHF GNSS üssü ve gezici modunda çalışırken araştırmacıların ihtiyaçlarının% 95'ini karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış tam entegre bir GNSS baz istasyonudur.İBase UHF baz istasyonunun performansı, geleneksel bir harici UHF radyo modeme kıyasla neredeyse aynıdır.Ancak benzersiz tasarımı, ağır bir harici batarya, hacimli kablolar, harici bir radyo ve bir radyo antenine olan ihtiyacı ortadan kaldırır.5 watt'lık radyo modülü, 8 km'ye kadar operasyonel GNSS RTK kapsamı sağlar.

Ürün adı GNSS alıcısı
Marka adı CHC
Garanti 1 yıl

entegre X1 Base Navigasyon Bluetooth Trimble Gnss Alıcısı 0

İletişim bilgileri
Manager

Naber : +008618301928717