products

Yüksek Hassasiyetli Nikon Focus8Toplam İstasyonu 2 Saniye Ölçme Aletleri Ölçüm Aletleri

Temel bilgi
Marka adı: Nikon
Model numarası: focus8
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart İhracat Paketleme Yolları ile. Sert kutu ile iç ve Karton ile dış.
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: Yılda 1000 parça
Detay Bilgi
Renk: Gri ve bule Doğruluk: 2 '
Ağırlık: 4kg
Vurgulamak:

robotic total station

,

manual total station


Ürün Açıklaması

Nikon focus8 Serisi Doğruluk 2 Saniyelik Toplam İstasyon

Detay özellikleri:

 • 2 "ve 5" açı hassasiyeti
 • Uygun Fiyatlı İstasyon
 • Windows CE
 • Doğru mesafeler ve sabit açılar
 • 500 m'ye (1.640 ft) kadar reflektörsüz ölçüm 1
 • Sert ve güvenilir
 • Spectra Hassas Anket Pro Teknede
 • Tüm hava inşaat
 • Uzun pil ömrü

Spectra Precision® FOCUS® 8 Total Station, Windows CE işletim sisteminin ve dünya standartlarında Spectra Precision Survey Pro alan yazılımının gücünü, görüş netliğinde kalite kalitesi, akıllı tasarım ve anket işinizin gerektirdiği üstün bileşenlerle birleştirerek sunar.

Spectra Precision FOCUS 8, kullanımı kolay, sezgisel Survey Pro yerleşik yazılımına sahiptir ve veri yönetimini basitleştiren geniş bir ekrana sahiptir.

Dokunmatik ekran teknolojisi ayrıca her gün hızlı veri yönetimi için menülere ve yazılım modlarına erişmek için veri iş akışı hızını artırır. Windows CE işletim sistemi, kullanıcıların hızlı ve doğru bir şekilde veri girmesine yardımcı olan tam bir alfasayısal 'açılır' klavyeyi destekler.

Günlük çalışma alanınızda her türlü toz, kir ve hava koşulunda kullanım için sağlam bir yapıya sahip. Geniş grafik ekran, yerleşik yazılım sistemini sezgisel ve maksimum verimlilik için öğrenmesi kolay hale getirmek için farklı yazı tipi boyutları, simgeler ve açılır menüler gibi özellikleri kullanır.

Tüm topografik ve belirleyici ihtiyaçlarınızı güvenilir bir şekilde ölçmek ve kaydetmek için FOCUS 8'i kullanın. Bu çözüm, aşağıdaki gibi temel özellikleri içerir:

 • Hızlı Kodlama: yıldırım hızlı özellik kodlaması için
 • CoGo: saha içi hesaplamalarınız için
 • Hızlı Ölçüm: Tek dokunuşla ölçüm için tuşları yapılandırın

Tüm FOCUS 8 modelleri harici veri toplayıcılarla Bluetooth iletişimini destekler. Ek olarak, tüm modellerde standart olarak bir lazer plummetine yükseltilebilen optik bir plummetre bulunur. Bir USB bellek çubuğu kullanarak verilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde taşıyın.

Farklı uluslararası ekspres şirketi kullanabiliriz, genellikle ilk tercihimiz DHL. Eğer bir şart belirtmişseniz , sipariş öncesi bize bilgi verin.

hizmetlerimiz

Sorgunuz 24 saat içinde cevaplandırılacak, e-postanızı bekliyoruz ve istediğiniz zaman arayabiliriz.

ürünlerimiz orijinal ve% 100 yeni. ve onları göndermeden önce dikkatlice kontrol edilecekler.

Bizden ürün satın aldığınızdan beri bir yıl içinde bir yıl kalite garantisi veriyoruz, teknoloji desteğimizi alacaksınız.

Şirket Bilgisi

Shanghai Galxy Uluslararası Ticaret şirketi, Ltd., geliştirme, araştırma ve üretme ile birleştiriyor. Şirketimiz Pudong Geliştirme Bölgesi'nde bulunmaktadır ve iki yan kuruluşu vardır: Shanghai Galaxy International Trade Co., Ltd. ve Mato Opto-elektrik Yüksek Teknoloji Şirketi. Firmamız Changzhou araştırma merkezi ve fabrika var.

Başlıca ürünlerimiz şunlardır: toplam istasyon, elektronik teodolit, otomatik seviye, lazer seviyesi, rotasyon lazer, GPS, mesafe lazer sensörü ve tripod, prizma, kutup, personel ve toplam istasyon için USB kablosu gibi aksesuarlar. Şirketimiz Boif, TJOP, Stanley ve Cst-Berger gibi pek çok yerli ve denizaşırı fabrika için yazılım tasarlamaktadır. Teknik araştırmalarda güçlü kapasiteye sahibiz ve tasarladığımız ürünler ileri teknolojiye ve istikrarlı bir performansa sahip. Prizma dışı toplam istasyon ve geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz mutlak kodlama ölçüm cihazı ölçüm cihazı pazarında çok rekabetçi noktalara sahiptir.

Dünyanın her yerinden daha fazla iş ortağıyla işbirliği yapabileceğimizi umuyoruz. Ayrıca, Çin'de daha iyi üreticiler bulmak isteyen şirketler veya bayiler için OEM hizmeti de yapabiliriz.

Amacımız dünyanın en iyi ölçme aletlerini üretmektir.

Hedefimiz piyasayı küreselleştirmek, kaliteyi uluslararası hale getirmek ve karı maksimize etmek!

İletişim bilgileri
Niki Bao

Telefon numarası : +8618017639312

Naber : +008618301928717