products

Nikon Nivo 2.M Yüksek Hassasiyetli Toplam İstasyonu 2 Saniye Ölçme Aletleri Ölçüm Aletleri

Temel bilgi
Marka adı: Nikon
Model numarası: Nivo 2.M
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart İhracat Paketleme Yolları ile. Sert kutu ile iç ve Karton ile dış.
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: Yılda 1000 parça
Detay Bilgi
Renk: Gri ve bule Doğruluk: 2 '
Ağırlık: 4kg
Vurgulamak:

reflectorless total station

,

manual total station


Ürün Açıklaması

2 N. Nikon Nivo 2.M Serisi Toplam İstasyon

Detay özellikleri:

Nikon Nivo 2.M Toplam İstasyonu

Spectra Precision Yeni Nikon Nivo Total Station Serisini Tanıttı

Spectra Precision, yeni bir kompakt, yüksek hassasiyetli, Bluetooth özellikli mekanik toplam istasyon serisi olan Nikon® Nivo TM Serisini tanıttı. Nikon Nivo C ve Nivo M Serisindeki her yeni model üstün Nikon kalitesinde optik, performans ve güvenilirlik sunar ve çeşitli anket uygulamaları için idealdir. Ek olarak, Nikon-Trimble, fiyat performansı bakımından güçlü bir değer teklifi sunan ekonomik, prizma tabanlı 5 inçlik toplam bir istasyon olan Nikon DTM-322'yi tanıttı.

Nikon Nivo ürünler ± (2 + 2 ppm x D) mm'ye kadar mesafe ölçüm hassasiyeti sunar. Nikon'un toplam istasyonları, birden fazla kurulum ihtiyacını azaltan 300 metre (1.000 ft) uzunluğunda reflektörsüz bir ölçüm aralığı sunar. Ek olarak, Nikon Nivo Serisi, hedef belirlemeye yardımcı olmak ve hedefleme süresini azaltmak için bir koaksiyel lazer pointer içerir. Seri, sahadaki harici haberleşmeleri desteklemek için Bluetooth özelliği ve hassas ürün merkezlemesi için isteğe bağlı bir lazer seti kuruyor.

Kullanıcı tanımlı büyük tuşlara sahip alfanümerik bir klavyeye sahip Nivo Serisi, en çok kullanılan işlevlere hızlı, tek dokunuşla erişim sağlar. Bu işlevsellik ile, anket görevleri daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilebilir ve böylece anketörlerin sahada verimliliği arttırması sağlanır. IP66 standartlarını su ve toz geçirmez koruma ile karşılayan Nikon Nivo Serisi dayanıklıdır ve neredeyse her türlü hava koşulunda çalışabilir. Her ürün, 62 saate kadar sürekli ölçüm sağlayan, birbiriyle değiştirilebilir iki yerleşik pili destekler.

Nikon Nivo M Serisi

Nivo M Serisi, sezgisel ve öğrenmesi ve kullanması kolay olan kanıtlanmış Nikon alan kullanıcı arayüzünü kullanıyor. Hem prizma tabanlı hem de reflektörsüz teknolojileri destekleyen mesafe ölçümleri hızlı ve esnektir. MSR1 ve MSR2 tuşları, farklı prizma veya reflektörsüz ölçüm parametrelerini ayrı ayrı konfigüre etmek ve ölçüm modları arasında geçen zamanı ortadan kaldırmak için kullanılabilir. Nivo M Serisi saha kullanıcısı arayüzünün özellikleri arasında, eksiksiz bir CoGo ve anket belirleme fonksiyonu seti, dosyaların basit veri yönetimi ve nokta özelliklerinin ve ham hedef verilerinin rahat tek tuşla veri toplanması için hızlı saha kodlaması bulunur. Seri, özel hassasiyet gereksinimlerini karşılamak için 2 ", 3" ve 5 "modellerinde mevcuttur.

Nivo M Serisi Toplam İstasyonları

Nivo 2.M / 3.M / 5.M
EDM tipi: Reflektörsüz teknoloji
Mesafe doğruluğu: (2mm + 2ppm) / (3mm + 2ppm) / (3mm + 2ppm)
Mesafe aralığı: 9,840 ft / 16,400 ft / 16,400 fit / tek prizma
Reflektörsüz çeşit: 880 fit / 984 fit / 984 fit (% 90 KGC)
Açı hassasiyeti: 2 "/ 3" / 5 "(DIN)
Kompensatöri Çift eksen
Diğerleri: Kompakt, hafif toplam istasyon
Grafik F1 / F2 LCD ekranlar, çift taraflı (2.M)
Grafik F1 LCD ekran, tek taraflı (3.M / 5.M)
Tam sayısal klavye
2x Li-Ion uzun ömürlü pil
10.000 nokta dahili hafıza
Güçlü onboard yazılımı
Bluetooth ve Lazer İşaretçi
İsteğe bağlı Lazer Plummet Mevcut


Farklı uluslararası ekspres şirketi kullanabiliriz, genellikle ilk tercihimiz DHL. Eğer bir şart belirtmişseniz , sipariş öncesi bize bilgi verin.

hizmetlerimiz

Sorgunuz 24 saat içinde cevaplandırılacak, e-postanızı bekliyoruz ve istediğiniz zaman arayabiliriz.

ürünlerimiz orijinal ve% 100 yeni. ve onları göndermeden önce dikkatlice kontrol edilecekler.

Bizden ürün satın aldığınızdan beri bir yıl içinde bir yıl kalite garantisi veriyoruz, teknoloji desteğimizi alacaksınız.

Şirket Bilgisi

Shanghai Galxy Uluslararası Ticaret şirketi, Ltd., geliştirme, araştırma ve üretme ile birleştiriyor. Şirketimiz Pudong Geliştirme Bölgesi'nde bulunmaktadır ve iki yan kuruluşu vardır: Shanghai Galaxy International Trade Co., Ltd. ve Mato Opto-elektrik Yüksek Teknoloji Şirketi. Firmamız Changzhou araştırma merkezi ve fabrika var.

Başlıca ürünlerimiz şunlardır: toplam istasyon, elektronik teodolit, otomatik seviye, lazer seviyesi, rotasyon lazer, GPS, mesafe lazer sensörü ve tripod, prizma, kutup, personel ve toplam istasyon için USB kablosu gibi aksesuarlar. Şirketimiz Boif, TJOP, Stanley ve Cst-Berger gibi pek çok yerli ve denizaşırı fabrika için yazılım tasarlamaktadır. Teknik araştırmalarda güçlü kapasiteye sahibiz ve tasarladığımız ürünler ileri teknolojiye ve istikrarlı bir performansa sahip. Prizma dışı toplam istasyon ve geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz mutlak kodlama ölçüm cihazı ölçüm cihazı pazarında çok rekabetçi noktalara sahiptir.

Dünyanın her yerinden daha fazla iş ortağıyla işbirliği yapabileceğimizi umuyoruz. Ayrıca, Çin'de daha iyi üreticiler bulmak isteyen şirketler veya bayiler için OEM hizmeti de yapabiliriz.

Amacımız dünyanın en iyi ölçme aletlerini üretmektir.

Hedefimiz piyasayı küreselleştirmek, kaliteyi uluslararası hale getirmek ve karı maksimize etmek!

İletişim bilgileri
Niki Bao

Telefon numarası : +8618017639312

Naber : +008618301928717