products

Yüksek Hassasiyetli Nikon 2C Toplam İstasyonu 2 Saniye Ölçme Aletleri Ölçüm Aletleri

Temel bilgi
Marka adı: Nikon
Model numarası: 2C
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart İhracat Paketleme Yolları ile. Sert kutu ile iç ve Karton ile dış.
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, T/T
Yetenek temini: Yılda 1000 parça
Detay Bilgi
Renk: Gri ve bule Doğruluk: 2 '
Ağırlık: 4kg
Vurgulamak:

robotic total station

,

manual total station


Ürün Açıklaması

Nikon DTM310 Serisi Toplam İstasyon 2 Saniye

Detay özellikleri:

Nikon DTM10

Nikon DTM 310 Toplam İstasyon

· Normal ölçüm modunda mesafe ölçümü

· Ekranı kaydırarak ekran öğesini seçer.

· Yüksek hızlı ölçüm modunda mesafe ölçümü

· Yatay açı sıfır seti, kullanıcı tanımlı açı girişi veya bekletme

· Uzak mesafe ölçümü (sürekli veya radyal)

· Uzaktan yükseklik ölçümü

· İstasyon kurulumu

· Açı mesafesi veya koordinatlarını girerek yığılma

· Ekran aydınlatması

· Dahili hafızaya veri kaydı

· Normal gözlem modunda veri girişi veya gözlem portunu iletişim portuna gönderme

· Sıcaklık ve barometrik basınç, prizma sabiti ve hedefin yüksekliği; basitçe COGO hesaplaması; ayarlar; saklanan verileri görüntüleme / düzenleme; iletişim (dahili hafıza); dikey çarpışma düzeltme

NIKON DTM-310 TOPLAM İSTASYON

. Nikon DTM-310, sivil inşaattan araştırma ve haritalamaya kadar her şeye uygun, tam özellikli ancak uygun fiyatlı bir toplam istasyondur.

Çift 4 satırlı LCD'ler ile birlikte bir alfa sayısal klavye muazzam kolaylık sağlar. Açılar 5 "(5" doğrulukla) okunur ve mesafeler üçlü bir prizma ile 3.900 feet'e kadar ölçülebilir.

Dahili hafıza 500'e kadar ham veya koordinat kaydı tutar ve tabii ki, RS232C veri portu üzerinden (isteğe bağlı) harici bir veri toplayıcı ile iletişim kurabilirsiniz.

Yerleşik programlar bilinen istasyon kurulumu, rezeksiyon, XYZ koordinat ölçümü, belirleme, RDM, COGO hesaplama ve daha fazlasını içerir. Dikey açı telafisi ve otomatik çevresel telafisi doğruluk sağlar.

Standart BC60 Ni-MH pil, 7,3 saat kesintisiz çalışma sağlar.

Bu özel DTM-310 çok iyi durumda ve Nikon Torrance tesisinde tam bir servis ve kasaya sahip. Dava, cihazın kendisi kadar temiz olmasa da, iyi durumda. Şarj aleti, 1 BC60 batarya, çanta, kullanım kılavuzu ve alet kiti ile birlikte gelir.

Farklı uluslararası ekspres şirketi kullanabiliriz, genellikle ilk tercihimiz DHL. Eğer bir şart belirtmişseniz , sipariş öncesi bize bilgi verin.

hizmetlerimiz

Sorgunuz 24 saat içinde cevaplandırılacak, e-postanızı bekliyoruz ve istediğiniz zaman arayabiliriz.

ürünlerimiz orijinal ve% 100 yeni. ve onları göndermeden önce dikkatlice kontrol edilecekler.

Bizden ürün satın aldığınızdan beri bir yıl içinde bir yıl kalite garantisi veriyoruz, teknoloji desteğimizi alacaksınız.

Şirket Bilgisi

Shanghai Galxy Uluslararası Ticaret şirketi, Ltd., geliştirme, araştırma ve üretme ile birleştiriyor. Şirketimiz Pudong Geliştirme Bölgesi'nde bulunmaktadır ve iki yan kuruluşu vardır: Shanghai Galaxy International Trade Co., Ltd. ve Mato Opto-elektrik Yüksek Teknoloji Şirketi. Firmamız Changzhou araştırma merkezi ve fabrika var.

Başlıca ürünlerimiz şunlardır: toplam istasyon, elektronik teodolit, otomatik seviye, lazer seviyesi, rotasyon lazer, GPS, mesafe lazer sensörü ve tripod, prizma, kutup, personel ve toplam istasyon için USB kablosu gibi aksesuarlar. Şirketimiz Boif, TJOP, Stanley ve Cst-Berger gibi pek çok yerli ve denizaşırı fabrika için yazılım tasarlamaktadır. Teknik araştırmalarda güçlü kapasiteye sahibiz ve tasarladığımız ürünler ileri teknolojiye ve istikrarlı bir performansa sahip. Prizma dışı toplam istasyon ve geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz mutlak kodlama ölçüm cihazı ölçüm cihazı pazarında çok rekabetçi noktalara sahiptir.

Dünyanın her yerinden daha fazla iş ortağıyla işbirliği yapabileceğimizi umuyoruz. Ayrıca, Çin'de daha iyi üreticiler bulmak isteyen şirketler veya bayiler için OEM hizmeti de yapabiliriz.

Amacımız dünyanın en iyi ölçme aletlerini üretmektir.

Hedefimiz piyasayı küreselleştirmek, kaliteyi uluslararası hale getirmek ve karı maksimize etmek!

İletişim bilgileri
Niki Bao

Telefon numarası : +8618017639312

Naber : +008618301928717